PWSZ na Facebooku
27 listopada 2020

Biblioteka NIECZYNNA do ODWOŁANIA!

Biblioteka NIECZYNNA do ODWOŁANIA!
Wypożyczone książki można zwracać w przedsionku biblioteki od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.30. W sprawie wypożyczania książek i zapisów do biblioteki prosimy o kontakt z Wypożyczalnią tel. 65 5250111 lub e-mail: wypożyczalnia@pwsz.edu.pl

 

Wypożyczanie książek:

  • czytelnik zamawia e-mailem na wypożyczalnia@pwsz.edu.pl wybrane publikacje,
  • bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia czytelnika umawia z nim termin odbioru na konkretną godzinę,
  • bibliotekarz rejestruje zbiory na koncie użytkownika i przygotowuje paczkę z zamówionymi egzemplarzami,
  • o umówionej godzinie zostaje wystawiona na wózku bibliotecznym do przedsionka biblioteki czytelnikowi paczka z zamówieniem, którą czytelnik odbiera i zostawia ewentualnie zwroty,

Wszystkie wypożyczone książki, których termin zwroru wypadałby po 9 listopada zostaną prolongowane i nie będą naliczane opłaty za dni zamknięcia biblioteki. Książki można zwracać w przedsionku biblioteki na wystawiony wózek, po telefonicznym uzgodnieniu terminu. Z konta czytelnika zostana zdjęte po odbyciu 3-dniowej kwarantanny.

ZAPISY do biblioteki mogą być realizowane po telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorów dostępnych on-line ( w zakładce e-źródła). 

Z oferty zbiorów elektronicznych licencjonowanych można korzystać również z domu, łącząc się z siecią PWSZ przez serwer proxy.

Studenci zapisani do biblioteki mogą również uzyskać PIN  do logowania w czytelni IBUK Libra po wysłaniu maila na biblioteka@pwsz.edu.pl z podaniem numeru karty bibliotecznej i kierunku studiów.