PWSZ na Facebooku
18 listopada 2020

HUMAN KINETICS LIBRARY - dostęp testowy

HUMAN KINETICS LIBRARY - dostęp testowy
Do 16. grudnia studenci i pracownicy PWSZ mogą korzystać z darmowego dostępu do baz Human Kinetics Core Collections oraz Human Kinetics Dance Technique

Baza danych Human Kinetics Library zawiera ponad 150 książek elektronicznych oraz ponad 200 materiałów wizualnych. Oferuje studentom i badaczom pełen przegląd i wyjaśnienie zagadnień z zakresu kultury fizycznej, zdrowia, rehabilitacji, fizjoterapii oraz sportu.

Na stronie http://www.jaceklewinson.com/Videos_and_Tutorials/publisher/Bloomsbury została zamieszczona krótka prezentacja Human Kinetics Library w języku polskim.

Nowa kolekcja Human Kinetics Dance Technique zawiera ponad 500 filmów oraz 850 nagrań audio, ebooków i zdjęć prezentujących material instruktażowy umożliwiający zdalną naukę tańca.

Na stronie https://www.humankineticslibrary.com/human-kinetics-dance-technique znajduje się krótka prezentacja bazy w języku angielskim.

Human Kinetics to znany na świecie wydawca literatury z zakresu sportu i aktywności fizycznej. Dzięki współpracy z wydawnictwem Bloomsbury Academic wartościowe podręczniki wraz z materiałami dodatkowym są dostępne jako profesjonalna, edukacyjna baza danych.

W okresie testowym (do 16. grudnia) BEZPŁATNY dostęp do baz można uzyskać w calej sieci PWSZ, bez konieczności logowania. Wystarczy wejść na stronę https://www.humankineticslibrary.com/home

Łącząc się z komputerów domowych z siecią PWSZ przez serwer proxy studenci i pracownicy PWSZ mogą korzystać z bazy bez konieczności logowania (instrukcja poniżej)

Pliki do pobrania