PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
16 marca 2022

Taylor & Francis eBooks - dostęp testowy!

Taylor & Francis eBooks - dostęp testowy!
Od 15 marca do 14 kwietnia uzyskaliśmy bezpłatny dostęp do całej kolekcji Taylor & Francis eBooks zawierającej ok. 145 000 tytułów z różnych dziedzin wiedzy.

 

Dostęp do kolekcji na stronie taylorfrancis.com z komputerów działających w sieci PWSZ nie wymaga logowania. Przypominamy, że pracownicy i studenci mogą połączyć się z siecią PWSZ z dowolnego urządzenia za pomocą serwera Proxy (instrukcja tutaj...)

Publikacje udostępnione nam w ramach testu dostępne są wyłącznie do czytania on-line. Po kliknięciu w tytuł wyświetlają się szczegółowe dane publikacji, a po prawej stronie pojawi się informacja: You have read online access for this content i aktywny link  READ ONLINE.

Uwaga: Najnowsze tytuły wyświetlają się na początku listy, często PRZED PUBLIKACJĄ i może do nich nie być dostępu.  Ogółem z okresu testowego wyłączonych jest ok 300 ( tytuły będą widoczne na liście jednak  nie mamy dostępu do ich treści).

 

Informator o kolekcjach dziedzinowych w ramach  Taylor&Francis sBooks znajdziecie na stronie: https://www.taylorfrancis.com/collections

 

Poniżej zamieszczmy poradnik dla użytkownika 

Pliki do pobrania