PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Zapisy do biblioteki

Zapisanie się do biblioteki jest warunkiem korzystania z jej usług.

Czytelnik otrzymuje kartę biblioteczną, którą należy okazać zawsze  przy korzystaniu z Wypożyczalni lub Czytelni Ogólnej.

Kto może zapisać się do Biblioteki Uczelnianej?

Każda osoba, która ukończyła 18 lat, posiada dowód osobisty i akceptuje postanowienia Regulaminu korzystana ze zbiorów i usług Biblioteki Uczelnianej.

Osoby spoza PWSZ zobowiązane są do wpłacania kaucji za wypożyczane materiały biblioteczne.

Gdzie i w jakich godzinach można zapisać się do BU?

Zapisać można się w godzinach otwarcia biblioteki, u dyżurnego bibliotekarza w holu na parterze.

Jakie dokumenty są potrzebne do zapisu?

Studenci PWSZ zapisują się do BU na podstawie ważnej legitymacji studenckiej, pozostałe osoby na podstawie dowodu osobistego. Niezbędne jest wypełnienie druku zapisu i wpłacenie opłaty za wydanie karty bibliotecznej (5 zł.)

Opłatę za kartę biblioteczną należy wpłacić na konto bankowe PWSZ w mBanku nr 29114011240000444222001025 i okazać przy zapisie potwierdzenie przelewu. 

Pracownicy PWSZ zapisywani są po potwierdzeniu zatrudnienia

 

WAŻNE! Po zapisaniu do biblioteki system automatycznie wysyła e-mail na adres podany przy zapisie, z prośbą o akceptację podanych danych. Udzielenie tej akceptacji jest NIEZBĘDNE do otrzymywania automatycznych powiadomień o zbliżającym się terminie zwrotu, naliczaniu opłaty za przetrzymanie czy nadejściu zamówionej książki.

Jak długo jest ważna karta biblioteczna?

Karta biblioteczna ważna jest bezterminowo. Studentów obowiązuje potwierdzanie posiadania legitymacji studenckiej ważnej na dany rok akademicki.

 

Pliki do pobrania